Hikvision Camera DS-2CV2141G2-IDW 4 MP, 2.8mm, IP66, H.265, MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB), White
- TootjadHikvision
- Mudel: DS-2CV2141G2-IDW F2.8(E)
- Saadavus: 1
-
159€
Hikvision Camera DS-2CV2141G2-IDW 4 MP, 2.8mm, IP66, H.265, MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB), White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 170.00 mm |
| Brutokaal | 0.99 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 170.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Dome |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | 120 dB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB) |
| Max IR distance | 30m |
| Megapiksel | 4 MP |
| Muud funktsioonid | Anti-banding, heartbeat, mirror, password protection, watermark |
| Netokaal | 0.59 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm |
| Paber/Papp | 390.00 g |
| Palette Qty | 199 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | DS-2CV2141G2-IDW |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Võimsus | 12 VDC, 0.5 A, max. 6 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: hikvision camera ds-2cv2141g2-idw 4 mp, 28mm, ip66, h265, microsdsdhcsdxc card 256 gb, white, ds-2cv2141g2-idw f28e, hikvision, kaamerad

